Geodeta Bydgoszcz usługi geodezyjne i pomiary

Jako geodeta Bydgoszcz pracujemy szybko i sprawnie, a wszystkie nasze usługi oferujemy w atrakcyjnych cenach. Wykonujemy kompleksową obsługę inwestycji budowlanej. Usługi geodezyjne Bydgoszcz wyceniamy indywidualnie. Nasze stawki są atrakcyjne i niezwykle korzystne w porównaniu do wysokiej jakości usług, które świadczymy jako geodeta Bydgoszcz.

+10 Lat Doświadczenia • Rzetelnie i Terminowo

Zadzwoń do nas i uzyskaj bezpłatną wycenę

geodeta bydgoszcz usługi geodezyjne pomiary firma

Geodeta Bydgoszcz

Oferujemy usługi geodezyjne Bydgoszcz na niezwykle wysokim poziomie. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, którzy chcą zbudować wymarzony dom mieszkalny, jak i do przedsiębiorców oraz instytucji. Realizujemy także zadania jako geodeta Bydgoszcz podczas zamówień publicznych, na przykład przy budowie dróg i chodników. Oferujemy wyjątkowo szeroki zakres usług geodezyjnych, które przydają się na wszystkich etapach prac budowlanych.

MAPY DO CELÓW PROJEKTOWYCH

TYCZENIA

 

 

INWENTARYZACJE POWYKONAWCZE

GEODEZYJNA OBSŁUGA INWESTYCJI

GEODEZJA INŻYNIERYJNA

POMIARY OBJĘTOŚCI MAS ZIEMNYCH

PODZIAŁY NIERUCHOMOŚCI I INNE OPRACOWANIA PRAWNE

POMIARY POWIERZCHNI UŻYTKOWYCH

NIETYPOWE ZLECENIA GEODEZYJNE

 Zajmujemy się wytyczaniem budynków, wyznaczaniem granic terenów inwestycyjnych oraz sporządzaniem map. Jako geodeta Bydgoszcz wykonujemy zarówno działania terenowe, jak i laboratoryjne. Na podstawie samodzielnie sporządzonych pomiarów tworzymy mapy do celów projektowych oraz prawnych. Nasze usługi cieszą się dużym uznaniem wśród inwestorów i Klientów, którzy się na nie zdecydowali.

Usługi geodezyjne Bydgoszcz

Podczas pracy jako geodeta Bydgoszcz wykorzystujemy najwyżej jakości sprzęt pomiarowy. Dysponujemy oprogramowaniem komputerowym, które pozwala nam na szybkie i sprawne wykonywanie map do celów prawnych oraz projektowych. Wszystkie wykonywane przez nas tyczenia oparte są na szkicach, które samodzielnie wykonujemy. Realizując pomiary geodezyjne Bydgoszcz, wykonujemy naszą pracę starannie, precyzyjnie i z niezwykłą dokładnością.

Inwestycja budowlana związana jest z poważnym wydatkiem. Jako geodeta Bydgoszcz doskonale to rozumiemy, co pozwala nam działać w sprawny sposób. Na rynku usług geodezyjnych wyróżniamy się profesjonalnym i kompleksowym podejściem. Nasze usługi geodezyjne Bydgoszcz obejmują zarówno kompleksowe wsparcie dla inwestorów biznesowych, jak i pomoc w wytyczeniu budynków dla osób, które chcą same budować swoje budynki mieszkalne. Dbamy o to, żeby inwestorzy byli zadowoleni z naszych usług.

 • Terminowość – Czas dla budowlańców gra kluczową rolę. Szybko wykonujemy pomiary geodezyjne Bydgoszcz i na ich podstawie sporządzamy mapy do celów projektowych lub prawnych.
 • Doświadczenie – Wieloletnia obecność na rynku pozwala nam działać jako geodeta Bydgoszcz w sprawny i szybki sposób. Przekuwamy nasze doświadczenie w zadowolenie Klientów.
 • Najlepszy sprzęt – Korzystamy z wysokiej jakości urządzeń pomiarowych, wykorzystujemy także urządzenia do pomiarów z wykorzystaniem nawigacji satelitarnej. Każdy nasz geodeta Bydgoszcz jest w stanie dotrzeć na plac budowy autem terenowym.

Dlaczego zaufały nam setki klientów przez ponad 10 lat na rynku?

Geodeta Bydgoszcz cennik usług geodezyjnych

W ramach naszych działań wykonujemy usługi geodezyjne Bydgoszcz, które obejmują wsparcie dla inwestorów na wszystkich poziomach realizacji. Ceny naszych usług są konkurencyjne, a czas realizacji krótki. Zawsze dbamy o to, żeby etap pomiarów geodezyjnych nie przedłużał czasu potrzebnego na rozpoczęcie budowy. Działamy zarówno przed wjechaniem na plac budowy ekip budowlanych, jak i równolegle z nimi. Wykonujemy usługi jako geodeta Bydgoszcz z zakresu:

 • Pomiary objętości mas ziemnych
 • Inwentaryzacja powykonawcza
 • Mapy projektowe
 • Podziały nieruchomości
 • Odszukanie granic
 • Wytyczenia budynków i sieci uzbrojenia terenu
 • Dokumentacja do celów prawnych
 • Pomiary GNSS

Jedną z kluczowych kompetencji, które posiadamy jako geodeta Bydgoszcz, jest umiejętność sporządzania map. W pracy geodety jest to bardzo ważne zagadnienie, na które trzeba zwracać jak największą uwagę. Wykonujemy mapy, które później wykorzystywane są do celów prawnych i projektowych.

Nasze usługi geodezyjne Bydgoszcz obejmują także przygotowywanie map inwentaryzacyjnych, które są potrzebne, gdy chce się zakończyć budowę. Wszystkie mapy wykonujemy w odpowiedniej skali i z uwzględnieniem pomiarów terenowych. Nasza firma geodezyjna Bydgoszcz posiada niezbędne oprogramowanie komputerowe, które pozwala na wykonywanie przejrzystych i czytelnych planów.

Pomiary geodezyjne Bydgoszcz

Wykonujemy precyzyjne pomiary geodezyjne Bydgoszcz. Wykorzystujemy najnowsze i sprawdzone technologie, aby dokładnie zmierzyć dany teren. Następnie wykonujemy całe opracowanie prawne, dokumentacje i niezbędne mapy.

Geodeta w Bydgoszczy

Świadcząc usługi geodezyjne Bydgoszcz, wykonujemy wiele map. Nanosimy na nie różne obiekty, przeszkody naturalne oraz elementy instalacji. Pozwala to w przyszłości lepiej planować przebieg prac budowlanych. Jako uprawniony geodeta Bydgoszcz mamy dostęp do administracyjnych zasobów kartograficznych, z których korzystamy podczas szykowania naszych map.

Budowla – To obiekt, który nie jest budynkiem. Może mieć zastosowanie praktyczne. Dobrym przykładem budowli są silosy lub konstrukcje ziemne, a także drogi, sieci uzbrojenia i linie kolejowe. Jako geodeta Bydgoszcz nanosimy takie obiekty na mapy.

Budynek – Konstrukcja wydzielona z obszaru przy pomocy fundamentów lub ławy fundamentowej. Może być ogrodzona. Za budynek uznaje się obiekt, który posiada dach oraz trwałe połączenie z gruntem.

Budynek mieszkalny – Obiekt, którego zadaniem jest przede wszystkim zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych. Niektóre pomieszczenia mogą mieć przeznaczenie gospodarcze, ale większość z nich powinna służyć do zamieszkiwania. Wyróżnia się budynki mieszkalne jednorodzinne i wielorodzinne.

Budynek użyteczności publicznej – Obiekt, który spełnia wymagania stawiane przed budynkiem, który spełnia funkcję przydatną z publicznego punktu widzenia. Są to na przykład szkoły, szpitale czy urzędy.

Dokumentacja geodezyjna do celów prawnych – Szereg dokumentów, które wykorzystywane są podczas działań prawnych. Nasze usługi geodezyjne Bydgoszcz obejmują przygotowywanie szkiców, map, wypisów, rejestrów oraz protokołów.

Droga publiczna – Ciąg komunikacyjny, który jest dostępny do użytku publicznego. Musi spełniać wymagania stawiane przez Ustawę o drogach publicznych.

Droga wewnętrzna – Inny rodzaj drogi, który jest częścią prywatnego terenu i nie spełnia wymagań, jakie stawia Ustawa o drogach publicznych.

Działka budowlana – Wyznaczony grunt, który przeznaczony jest pod wykonanie na nim zabudowy. Taka działka musi posiadać własny numer ewidencyjny.