Geodeta Gdańsk usługi geodezyjne i pomiary

Jako geodeta Gdańsk posiadamy wiedzę, uprawnienia i sprzęt, które pozwalają nam na sporządzanie planów i dokumentacji, a także wytyczanie miejsc pod budowę. Zajmujemy się kompleksowym wsparciem inwestorów budowlanych w zakresie geodezji. Realizujemy usługi geodezyjne Gdańsk na najwyższym poziomie. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób, którym marzy się własny dom, jak i do inwestorów, którzy mają przed sobą realizację dużych kompleksów przemysłowych.

+10 Lat Doświadczenia • Rzetelnie i Terminowo

Zadzwoń do nas i uzyskaj bezpłatną wycenę

geodeta gdańsk usługi geodezyjne pomiary firma

Geodeta Gdańsk

Przed przystąpieniem do realizacji zadań, najpierw szczegółowo ustalamy kosztorys. Nie chcemy, żeby koszty związane z naszą pracą jako geodeta Gdańsk były dla Klientów zaskoczeniem. Oferujemy usługi geodezyjne Gdańsk w atrakcyjnych cenach, a warunki współpracy zawsze są korzystne dla naszych Klientów. Wykonujemy precyzyjne pomiary geodezyjne Gdańsk, na podstawie których wytyczamy miejsca pod budowę budynków, wyznaczamy granice działek budowlanych lub dzielimy tereny inwestycyjne na mniejsze parcele. Klienci cenią sobie naszą firmę za precyzję, szybkość działania i wyjątkowo korzystne ceny.

MAPY DO CELÓW PROJEKTOWYCH

TYCZENIA

 

 

INWENTARYZACJE POWYKONAWCZE

GEODEZYJNA OBSŁUGA INWESTYCJI

GEODEZJA INŻYNIERYJNA

POMIARY OBJĘTOŚCI MAS ZIEMNYCH

PODZIAŁY NIERUCHOMOŚCI I INNE OPRACOWANIA PRAWNE

POMIARY POWIERZCHNI UŻYTKOWYCH

NIETYPOWE ZLECENIA GEODEZYJNE

Dla naszych Klientów jako geodeta Gdańsk świadczymy szereg usług. Są one przydatne na wszystkich etapach inwestycji, od zakupu działki budowlanej, aż po uzyskiwanie odbiorów powykonawczych i zamykanie budowy.

Wykorzystując profesjonalne narzędzia pomiarowe jako geodeta Gdańsk, jesteśmy w stanie sprawdzić nie tylko położenie budynku, ale też takie kwestie, jak na przykład pionowość ścian. To bardzo ważne dla inwestorów, gdyż pozwala w przyszłości szybciej pozyskać obiór techniczny. Wykonujemy także pomiary inwentaryzacyjne i sporządzamy szkice tyczenia.

Usługi geodezyjne Gdańsk

Na rynku usług geodezyjnych działamy od dawna. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, żeby być na bieżąco z najnowszymi standardami oraz zmianami w prawie budowlanym. Pozwala nam to realizować usługi geodezyjne Gdańsk na stale wysokim poziomie.

Klienci cenią nas przede wszystkim za rzetelność, profesjonalizm i kompleksowe wsparcie na każdym etapie inwestycji, którego udzielamy jako firma geodezyjna Gdańsk. Każda budowa musi być oparta na precyzyjnych pomiarach.

 • Najlepszy sprzęt – Dysponujemy wysokiej jakości profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu jako geodeta Gdańsk wykonujemy nasze zadania w sprawny i szybki sposób. Każdy nasz pomiar jest wyjątkowo precyzyjny.
 • Bogate doświadczenie – Działamy na rynku jako geodeta Gdańsk od wielu lat, co pozwoliło nam zmierzyć się z szeregiem wyzwań. Każde zlecenie uczy nas czegoś nowego i pozwala nam lepiej wykonywać pracę w przyszłości.
 • Najwyższa precyzja – Wykonując zadania związane z kartografią, zawsze zachowujemy najwyższą precyzję. Nasze usługi geodezyjne Gdańsk cieszą się uznaniem właśnie ze względu na wysoką precyzję.
 • Zadowolenie inwestorów – Dokładamy wszelkich starań, żeby każdy nasz Klient był jak najbardziej zadowolony ze współpracy. Pozwala nam to zdobywać nowych Klientów i cieszyć się niezwykle dobrą opinią jako geodeta Gdańsk.

Dlaczego zaufały nam setki klientów przez ponad 10 lat na rynku?

Geodeta Gdańsk cennik usług geodezyjnych

Każda duża inwestycja budowlana będzie przebiegała sprawniej, gdy inwestor zdecyduje się na kompleksową obsługę geodezyjną. Cennik jest dopasowany indywidualnie do każdego zlecenia, ponieważ zwykle każdy projekt jest inny. Zapraszamy do bezpłatnej wyceny. Wykonujemy pomiary geodezyjne Gdańsk na każdym etapie prac.

Pozwala to kontrolować przebieg prac budowlanych, dzięki czemu będziemy mogli szybko, sprawnie i bez najmniejszego problemu wprowadzić korekty, gdy jest to jeszcze możliwe. Dla inwestorów wykonujemy zestawienia i analizy, które wykazują zgodność finalnego efektu prac budowlanych z projektem. Jako geodeta Gdańsk posiadamy możliwości, które pozwalają nam sprawdzić, jaki jest faktyczny stan budynku.

Nasze usługi geodezyjne Gdańsk:

 • Dokumentacja do celów prawnych – Wszystkie mapy potrzebne do podzielenia działki na mniejsze parcele lub scalenia kilku działek w jedną.
 • Pomiary GNSS – Pomiary wykonywane na podstawie wskazań satelitarnych, które zapewniają wysoką precyzję nawet podczas mierzenia dużych obiektów.
 • Pomiary objętości mas ziemnych – Wstępne szacunkowe określenie, jaka jest objętość mas ziemnych przed przystąpieniem do pracy pozwala ocenić koszty.
 • Inwentaryzacja powykonawcza – Zakończenie budowy wymaga przygotowania odpowiedniej mapy, czym zajmujemy się jako geodeta Gdańsk.
 • Mapy projektowe – Na ich podstawie architekci zajmują się wykonywaniem projektów budowlanych, których później używa się na placu budowy.
 • Podziały nieruchomości – Przeprowadzamy proces podziału i scalania nieruchomości przez wszystkie etapy.
 • Odszukanie granic – Działki nieużywane od wielu dekad zatracają swoje granice. Na podstawie dokumentacji pomagamy je odnaleźć.
 • Wytyczenia budynków i sieci uzbrojenia terenu – Rozpoczęcie budowy jest możliwe tylko wówczas, gdy wytyczy się miejsce, w którym ma znaleźć się budynek.

Pomiary geodezyjne Gdańsk

Takie usługi geodezyjne Gdańsk mogą być świadczone wyłącznie przez osoby, które posiadają odpowiednie uprawnienia. Każdy nasz fachowiec ukończył odpowiednią szkołę kierunkową i zdał egzamin państwowy, co pozwoliło na uzyskanie uprawnień. Wytyczając miejsce pod budowę, wykonujemy pomiary przy pomocy optycznych urządzeń pomiarowych, co przekłada się na wysoką efektywność i precyzję.

Czym jest mapa do celów projektowych?

To specjalny dokument, który może sporządzić wyłącznie geodeta Gdańsk . Na jego podstawie architekci wykonują projekty domów. Sporządzenie takiej mapy wymaga dostępu do mapy zasadniczej oraz naniesienia na nią ewentualnych zmian, które zostaną wykryte podczas pomiarów w terenie.

Geodeta w Gdańsku

Jako geodeta Gdańsk udzielamy wsparcia na wszystkich etapach budowy, a także przed jej rozpoczęciem. Przygotowujemy działkę budowlaną do rozpoczęcia prac, co pozwala na szybkie i precyzyjne rozpoczęcie budowy.

Świadczymy nasze usługi geodezyjne Gdańsk jeszcze przed tym, jak na plac budowy wjedzie ciężki sprzęt. Wykonujemy pomiary, na podstawie których określane są miejsca pod fundamenty, drogi, a także niwelację wysokości terenu. Bez tego prace budowlane nie mogą ruszyć.