Geodeta Świecie usługi geodezyjne i pomiary

Jako geodeta Świecie działamy terminowo, profesjonalnie i rzetelnie. Oferujemy usługi geodezyjne Świecie jako profesjonalne wsparcie dla inwestorów oraz Klientów biznesowych, którym zależy na wysokiej jakości usługach. Realizujemy pomiary geodezyjne Świecie, które są precyzyjne i pozwalają na określenie poprawności przebiegu prac na placu budowy.

+10 Lat Doświadczenia • Rzetelnie i Terminowo

Zadzwoń do nas i uzyskaj bezpłatną wycenę

geodeta świecie usługi geodezyjne pomiary firma

Geodeta Świecie

Przed rozpoczęciem budowy jako geodeta Świecie wykonujemy dokładne pomiary placu budowy, na podstawie których sporządzamy dokumentację oraz wytyczamy miejsca, w których powinny znaleźć się fundamenty. Zapewniamy także wsparcie podczas korzystania z ciężkich żelbetowych elementów prefabrykowanych. Wytyczamy miejsca pod przęsła mostowe oraz drogi, a także wykonujemy pomiary pod montaż suwnic. Jako geodeta Świecie zajmujemy się też profesjonalną inwentaryzacją powykonawczą. Prowadzimy też wewnętrzne audyty, dzięki którym można określić, czy pionowość ścian oraz posadowienie elementów konstrukcyjnych jest odpowiednie.

MAPY DO CELÓW PROJEKTOWYCH

TYCZENIA

 

 

INWENTARYZACJE POWYKONAWCZE

GEODEZYJNA OBSŁUGA INWESTYCJI

GEODEZJA INŻYNIERYJNA

POMIARY OBJĘTOŚCI MAS ZIEMNYCH

PODZIAŁY NIERUCHOMOŚCI I INNE OPRACOWANIA PRAWNE

POMIARY POWIERZCHNI UŻYTKOWYCH

NIETYPOWE ZLECENIA GEODEZYJNE

Oferujemy usługi geodezyjne Świecie na najwyższym poziomie. Obejmują one szereg działań, dzięki którym możliwe jest nie tylko przygotowanie się do budowania, ale też sprawne przeprowadzenie takich działań. Nasze usługi geodezyjne Świecie są profesjonalne, szybkie i niedrogie. Wykonujemy mapy, które później można wykorzystać do celów projektowych lub prawnych, zależnie od zapotrzebowania. Zajmujemy się dzieleniem większych działek na mniejsze parcele. Jako geodeta Świecie wyznaczamy granice nowych działek oraz odnawiamy stare. Pomagamy w stabilizacji i lokalizacji słupków granicznych oraz ogrodzeń.

Usługi geodezyjne Świecie

Na początkowym etapie budowy udzielamy wsparcia jako geodeta Świecie w zakresie posadowienia budynków oraz obiektów infrastrukturalnych. Wyznaczamy miejsca, w których mają się znaleźć fundamenty.

Działamy kompleksowo i sprawnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykryć także niekorzystne zmiany w warunkach terenowych. Do precyzyjnej lokalizacji obiektów wykorzystujemy systemy satelitarne, co pozwala nam wykonywać pomiary geodezyjne Świecie na wyjątkowo wysokim poziomie.

Pracujemy w branży geodezyjnej od wielu lat, dlatego jako geodeta Świecie dorobiliśmy się bardzo dobrej opinii. Z naszych usług korzystają fachowcy i specjaliści z branży budowlanej, na nasze usługi geodezyjne Świecie decydują się najlepsze biura projektowe.

Mogą Państwo dołączyć do tego szacownego grona, korzystając z naszych usług. Na tle konkurencji wyróżniamy się wysoką jakością wykonywanych map, szybką realizacją zleceń oraz atrakcyjnymi cenami. Nasze usługi geodezyjne Świecie dla wielu inwestorów są pierwszym wyborem.

Dlaczego zaufały nam setki klientów przez ponad 10 lat na rynku?

Geodeta Świecie cennik usług geodezyjnych

Doświadczenie

Cennik naszych usług jest dopasowany do zakresu zlecenia, aby zapewnić najlepszą cenę. Każdy nasz geodeta Świecie zna się na swojej pracy i wykonał już wiele skomplikowanych zleceń. Umiemy sporządzać dokumentację zgodną z najnowszymi przepisami technicznymi, a także dobrymi praktykami stosowanymi przez projektantów. Wynika to z naszej długiej współpracy z licznymi biurami projektowymi.

Rzetelność

Wykonane przez nas pomiary są wysoce precyzyjne. Dzięki temu usługi geodezyjne Świecie, które świadczymy, są bardzo wysoko cenione wśród inwestorów. Staranność i precyzja podczas wykonywania codziennych zadań przyczyniły się do tego, że dzisiaj cieszymy się tak dobrą opinią.

Wyposażenie

W trakcie naszej pracy jako geodeta Świecie używamy najlepszego dostępnego sprzętu, Nasze ekipy terenowe są w stanie dostać się praktycznie wszędzie, dlatego możemy efektywnie wykonywać nasze zadania. Dysponujemy sprzętem pomiarowym z najwyższej półki, a także w pełni profesjonalnym oprogramowaniem komputerowym.

Pomiary geodezyjne Świecie

Duża nieruchomość jest trudna w spieniężeniu i przeważnie niepotrzebna prywatnemu inwestorowi. Jako geodeta Świecie zajmujemy się podziałek takich nieruchomości na mniejsze parcele. Najpierw wykonujemy odpowiedni projekt wstępny.

Wymaga to użycia dokładnych map i wykonania pomiarów. Usługi geodezyjne Świecie w tym zakresie obejmują pracę terenową oraz laboratoryjną. Wstępny projekt jest następnie opiniowany przez odpowiedni organ samorządowy. Niezbędne będzie przygotowanie konkretnych dokumentów, takich jak akt własności oraz warunki zabudowy i zagospodarowania terenu.

Jako geodeta Świecie jesteśmy też w stanie przeprowadzić usługę związaną z łączeniem dwóch niezależnych działek w jedną większą. Z takich usług korzystają przede wszystkim duże firmy budowlane, inwestorzy biznesowi oraz deweloperzy.

Na podstawie sporządzonego przez nas projektu podziału podejmowane są dalsze działania prawne. Na ostatnim etapie właściciel nieruchomości otrzymuje dokument, który potwierdza podział lub scalenie działki. Nasze usługi jako geodeta Świecie pozwalają na szybkie przebrnięcie przez cały proces formalny związany z podziałem działki.

  • Budowla – Obiekt, który nie jest budynkiem. Może mieć charakter użytkowy lub ozdobny.
  • Budynek – Obiekt wydzielony z obszaru przy pomocy fundamentów.
  • Budynek mieszkalny – Budynek, który posiada głównie wnętrza mieszkalne oraz takie samo przeznaczenie.
  • Budynek użyteczności publicznej – Obiekt, który stanowi miejsce funkcjonowania administracji publicznej lub organizacji jej podlegającej.
  • Droga publiczna – Obiekt infrastrukturalny, który spełnia wymagania prawne dotyczące dróg.
  • Działka – Stanowi określony teren, który posiada swoje granice. To najmniejszy obszar powierzchniowy.
  • Ewidencja gruntów – Spis nieruchomości w danym obszarze prowadzony przez jednostkę administracyjną.
  • Książka obiektu budowlanego – Dokument, w którym właściciel obiektu prowadzi dokumentację dotyczącą podejmowanych działań.
  • Mapa zasadnicza – Kartograficzne opracowanie, które zawiera podstawowe informacje dotyczące warunków terenowych.
  • Nieruchomość – Konkretna i odrębna część powierzchni lub budynek trwale związany z gruntem.