Geodeta Toruń usługi geodezyjne i pomiary

Jako geodeta Toruń działamy w sposób profesjonalny, rzetelny i sprawdzony. Zajmujemy się takimi usługami, jak wytyczanie granic, sporządzanie map do celów prawnych i projektowych oraz wytyczanie budynków. Nasze usługi geodezyjne Toruń wykonujemy w sposób niezwykle profesjonalny, rzetelny i szybki. Cieszymy się wyjątkowo szerokim gronem zadowolonych Klientów.

+10 Lat Doświadczenia • Rzetelnie i Terminowo

Zadzwoń do nas i uzyskaj bezpłatną wycenę

geodeta toruń usługi geodezyjne pomiary firma

Geodeta Toruń

W ramach naszej pracy jako geodeta Toruń świadczymy kompleksowe usługi związane z wszystkimi niezbędnymi pracami pomiarowymi. Klienci cenią nas za precyzję oraz szybkość działania. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla branży budowlanej jest czas. Nigdy nie dopuszczamy do tego, żeby z naszej winy powstawały opóźnienia. Wszystkie pomiary geodezyjne Toruń wykonujemy szybko, sprawnie i w określonych terminach.

MAPY DO CELÓW PROJEKTOWYCH

TYCZENIA

 

 

INWENTARYZACJE POWYKONAWCZE

GEODEZYJNA OBSŁUGA INWESTYCJI

GEODEZJA INŻYNIERYJNA

POMIARY OBJĘTOŚCI MAS ZIEMNYCH

PODZIAŁY NIERUCHOMOŚCI I INNE OPRACOWANIA PRAWNE

POMIARY POWIERZCHNI UŻYTKOWYCH

NIETYPOWE ZLECENIA GEODEZYJNE

Także drugi etap prac, który realizowany jest w naszej siedzibie, wykonujemy bezzwłocznie, żeby jak najszybciej dostarczyć Państwu niezbędną dokumentację kartograficzną. Nasze usługi jako geodeta Toruń cieszą się dużym zadowoleniem wśród inwestorów prywatnych i klientów biznesowych.

Usługi geodezyjne Toruń

Wszystkie prace projektowe, które wykonujemy jako geodeta Toruń, realizujemy na podstawie precyzyjnych pomiarów. Dokonujemy ich przy pomocy narzędzi optycznych, laserowych oraz nawigacji satelitarnej. Pozwala nam to świadczyć precyzyjne i profesjonalne usługi geodezyjne Toruń dla naszych Klientów. Szybka realizacja wybranych zadań pozwala nam na przygotowanie niezbędnej dokumentacji, gdy tylko ta będzie potrzebna.

Dysponujemy dostępem do zasobów kartograficznych, które znajdują się w lokalnych jednostkach administracyjnych. Jako doświadczony geodeta Toruń umiemy szybko przygotować niezbędne mapy, wykorzystać posiadaną wiedzę i zrobić odpowiedni użytek z oprogramowania komputerowego. Dokonawszy niezbędnych pomiarów, na ich podstawie przygotowujemy dokumentację do celów projektowych oraz prawnych. Realizujemy też usługi geodezyjne Toruń w ramach inwentaryzacji powykonawczych. Działamy kompleksowo, sprawnie i wyjątkowo szybko.

Dlaczego zaufały nam setki klientów przez ponad 10 lat na rynku?

Geodeta Toruń cennik usług geodezyjnych

Realizowanie dużych inwestycji budowlanych nie może odbyć się bez wsparcia geodezyjnego. Nasza firma geodeta Toruń świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi, które zaczynają się już na etapie wyboru terenu inwestycyjnego. Nasi fachowcy zajmują się przygotowaniem osnowy realizacyjnej, w ramach której będziemy wykonywać dalsze działania. Przed zakupem działki sprawdzamy i wytyczamy jej granice, co pozwala uniknąć licznych problemów.

Naszym zadaniem jako geodeta Toruń jest wykonanie dokładnych pomiarów placu budowy przed rozpoczęciem prac. Wytyczamy miejsca, w których rozpocząć się mają prace budowlane. Dzięki precyzyjnym obliczeniom mas ziemnych pomagamy oszacować koszty związane z pierwszymi etapami prac. Precyzyjne pomiary geodezyjne Toruń realizujemy nie tylko na początku, ale też na późniejszych etapach budowy.

Każdy nasz geodeta Toruń umie wykonać pomiary dotyczące pionowości ścian i ich odpowiedniego posadowienia. Kontrolujemy, czy szyby windowe wykonane są w odpowiedni sposób, a słupy i elementy konstrukcyjne trzymają niezbędne kąty. To pozwala już na wczesnym etapie ustalić, czy realizacja inwestycji budowlanej przebiega w odpowiedni sposób. Jako geodeta Toruń wykonujemy wszelkie pomiary sieci wewnętrznych, sprawdzamy też położenie uzbrojenia dla każdej działki inwestycyjnej.

Pomiary geodezyjne Toruń

W naszej pracy jako geodeta Toruń wykorzystujemy wszystkie zdobycze najnowszej technologii. Stosowanie systemu nawigacji satelitarnej pozwala nam niezwykle precyzyjnie wyznaczać lokalizację dużych obiektów oraz wytyczać granice działek budowlanych. Dzięki temu wykonywane przez nas pomiary są wyjątkowo precyzyjne. Nanosimy wszystkie wskazania na mapy, dzięki czemu wykonujemy je zgodnie ze stanem faktycznym. Nasze usługi geodezyjne Toruń są bardzo nowoczesne.

Geodeta w Toruniu

Co nas wyróżnia?

 • Profesjonalizm – Wykonując pomiary geodezyjne Toruń zawsze kierujemy się najbardziej restrykcyjnymi normami i wymaganiami. Pozwala nam to osiągać najlepsze efekty podczas każdego zlecenia.
 • Rzetelność – Dokładnie mierzymy każde miejsce, które tego wymaga. Nie pomijamy żadnego etapu prac, zachowując standardy i procedury podczas naszej pracy.
 • Precyzja – Realizujemy pomiary geodezyjne Toruń z niezwykłą precyzją. Pozwala nam to przygotowywać mapy z niezwykłą dokładnością. Na ich podstawie później wykonywane są prace budowlane.
 • Doświadczenie – Działamy na rynku usług geodezyjnych od dawna. Nasza firma jest znana i ceniona w branży. Realizujemy zadania dla dużych firm inwestycyjnych, ale też dla prywatnych inwestorów budowlanych.

Po zakończeniu prac budowlanych na placu budowy wciąż jest jeszcze coś do zrobienia. Nasi fachowcy geodeta Toruń wykonują pomiary powykonawcze, na podstawie których sporządzana jest mapa inwentaryzacyjna. Informuje ona o tym, jakie jest faktyczne położenie budynku.

Na podstawie tej mapy można określić, czy projekt został wykonany zgodnie z założeniami. Nasze usługi geodezyjne Toruń świadczymy niezwykle precyzyjnie i w zgodzie z prawem budowlanym. Wykonanie inwentaryzacji powykonawczej jest niezbędne, jeśli chce się uzyskać odbiór techniczny budynku.

Świadczymy usługi geodezyjne z zakresu:

 • Mapy projektowe
 • Podziały nieruchomości
 • Odszukanie granic
 • Wytyczenia budynków i sieci uzbrojenia terenu
 • Dokumentacja do celów prawnych
 • Pomiary GNSS
 • Pomiary objętości mas ziemnych
 • Inwentaryzacja powykonawcza

Wykonujemy profesjonalne pomiary geodezyjne Toruń nawet w miejscach, do których ciężko jest dotrzeć. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia przyszłej współpracy.

Nasza firma geodezyjna Toruń oferuje swoim Klientom profesjonalne usługi, które można wykorzystać na wszystkich etapach realizacji inwestycji budowlanej. Geodeta w Toruniu zajmuje się nie tylko wykonywaniem pomiarów, ale też sporządzaniem map, projektów oraz wykonywaniem prac kontrolnych. Nasi specjaliści posiadają odpowiednie uprawnienia, dzięki którym realizujemy dla Państwa wszystkie zadania.