Geodeta Kwidzyn usługi geodezyjne i pomiary

Nasza pomoc jako geodeta Kwidzyn jest przydatna na wszystkich etapach realizacji inwestycji budowlanej. Posiadamy setki zadowolonych klientów i ponad 10 lat doświadczenia. Dotyczy to także budowy obiektów infrastrukturalnych, parkingów, dróg i chodników. Świadczymy specjalistyczne usługi geodezyjne Kwidzyn dla firm i osób indywidualnych.

+10 Lat Doświadczenia • Rzetelnie i Terminowo

Zadzwoń do nas i uzyskaj bezpłatną wycenę

geodeta kwidzyn usługi geodezyjne pomiary firma

Geodeta Kwidzyn

Po zakończeniu budowy kompleksowo sprawdzamy jej stan. Jako geodeta Kwidzyn kontrolujemy przyłącza oraz przebieg instalacji wewnętrznych. Wszystkie nasze działania kończą się wystawieniem odpowiednich raportów oraz dokumentów. Wykonujemy wpisy do Dziennika Budowy. Przygotowujemy Operaty Techniczne i wykonujemy dodatkową dokumentację na indywidualne zapotrzebowanie Klienta. Oferowane przez nas usługi geodezyjne Kwidzyn są kompleksowe i nastawione na spełnienie oczekiwań inwestorów

MAPY DO CELÓW PROJEKTOWYCH

TYCZENIA

 

 

INWENTARYZACJE POWYKONAWCZE

GEODEZYJNA OBSŁUGA INWESTYCJI

GEODEZJA INŻYNIERYJNA

POMIARY OBJĘTOŚCI MAS ZIEMNYCH

PODZIAŁY NIERUCHOMOŚCI I INNE OPRACOWANIA PRAWNE

POMIARY POWIERZCHNI UŻYTKOWYCH

NIETYPOWE ZLECENIA GEODEZYJNE

Jednym z naszych głównych zadań jako geodeta Kwidzyn jest sporządzanie odpowiednich dokumentów i przygotowywanie map. Kartografia jest jedną z podstawowych dziedzin, w której musi poruszać się geodeta. Wykonujemy mapy w tradycyjnych papierowych wersjach, ale nasze usługi geodezyjne Kwidzyn obejmują też przygotowywanie map w wersji cyfrowej. Dzięki temu biura projektowe i firmy budowlane mogą nanosić na nie swoje projekty w sprawny i wygodny sposób

Usługi geodezyjne Kwidzyn

Zajmujemy się jako geodeta Kwidzyn przygotowywaniem różnego rodzaju map. Mogą one być przeznaczone do celów prawnych. Wówczas opisujemy je w odpowiedni sposób, wyjaśniając rzeczy, które mogą być niezrozumiałe dla odbiorców niezwiązanych z branżą. Jako geodeta Kwidzyn mamy doświadczenie w przygotowywaniu takich dokumentów. Podczas naszej pracy działamy w porozumieniu z projektantami oraz osobami, które będą później zajmowały się takimi zagadnieniami, jak ich wykorzystywanie

W naszej pracy jako geodeta Kwidzyn wykorzystujemy zawsze najnowszą branżową wiedzę. Cały czas doskonalimy nasze umiejętności. Pozwala nam to utrzymywać niezmiennie wysoki poziom świadczonych przez nas usług. W laboratorium wykorzystujemy oprogramowanie komputerowe, które usprawnia pracę i pozwala nam realizować usługi geodezyjne Kwidzyn jeszcze szybciej i dokładniej. Takie działanie przekłada się na zadowolenie Klientów, którzy chętnie do nas wracają i polecają nasze usługi innym osobom

Dlaczego zaufały nam setki klientów przez ponad 10 lat na rynku?

Geodeta Kwidzyn cennik usług geodezyjnych

W ramach prac wykonywanych dla inwestorów biznesowych świadczymy kompleksową obsługę geodezyjną. Nasza firma geodezyjna Kwidzyn zajmuje się takimi działaniami, jak zakładanie osnowy realizacyjnej. W trakcie kolejnych etapów prac monitorujemy, czy jest ona niezmieniona i wszystkie warunki techniczne dotyczące połączenia budynku z gruntem pozostają zachowane. Nasze usługi geodezyjne to także sprawdzanie, czy budynek samoczynnie się nie przemieścił lub nie odkształcił, co może wydarzyć się szczególnie na miękkim i nietypowym gruncie. Usługi geodezyjne Kwidzyn świadczone dla Klientów biznesowych obejmują nadzór geodezyjny podczas prac z wykorzystaniem żelbetu oraz sadowieniem elementów prefabrykowanych.

 • Dokumentacja do celów prawnych – Nasz geodeta Kwidzyn jest w stanie bardzo skutecznie poradzić sobie z przygotowaniem dokumentów, które będą uznawane w urzędach i podczas rozpraw sądowych.
 • Pomiary GNSS – Na podstawie wskazań satelitarnych ustalamy dokładne wymiary i położenie obiektów budowlanych. Takie pomiary geodezyjne Kwidzyn zapewniają wysoki poziom dokładności. 
 • Pomiary objętości mas ziemnych – Na wstępnym etapie prac warto sprawdzić, jaka jest szacowana objętość ziemi na danym obszarze inwestycyjnym. Pozwala to sprawnie redukować i planować koszty.
 • Inwentaryzacja powykonawcza – Zakończenie prac budowlanych powinno mieć miejsce wtedy, gdy wykaże się, że budynek jest zgodny z projektem. Jako geodeta Kwidzyn przygotowujemy odpowiednie dokumenty powykonawcze na podstawie własnych pomiarów.
 • Mapy projektowe – Zajmujemy się sporządzaniem dokumentacji, która później wykorzystywana jest przez architektów do celów projektowych. Na podstawie tych dokumentów prowadzone są dalsze prace projektowe.
 • Podziały nieruchomości – Dzięki podziałowi nieruchomości na mniejsze parcele można wykorzystać tylko jej część. Nasz geodeta Kwidzyn poradzi sobie z podziałem nawet dużego terenu.
 • Odszukanie granic – Na przestrzeni lat granice działek mogą się zatrzeć. Wykonujemy profesjonalne pomiary geodezyjne Kwidzyn, na podstawie których ustalamy, gdzie znajdują się granice między działkami. 
 • Wytyczenia budynków i sieci uzbrojenia terenu – Przed rozpoczęciem budowy trzeba dokładnie ustalić, gdzie mają zacząć się fundamenty. Wykonujemy pomiary i pilnujemy zgodności prac budowlanych z projektami budowlanymi.

Pomiary geodezyjne Kwidzyn

 • Niezawodność – Klient zawsze może na nas polegać. Znamy się na naszej pracy jako geodeta Kwidzyn i wiemy, na co zwracać uwagę. Sprostamy nawet bardzo trudnym zadaniom.
 • Terminowość – Nasze działania zawsze są realizowanie w odpowiednich terminach. Informujemy wcześniej, ile zajmą nasze usługi geodezyjne Kwidzyn. To pozwala lepiej zaplanować przebieg kolejnych etapów prac.
 • Dokładność – W trakcie wykonywania pomiarów kierujemy się wskazaniami laserowych i optycznych przyrządów pomiarowych. Umiemy je obsługiwać, dlatego nasze usługi geodezyjne Kwidzyn wykonywane są wyjątkowo precyzyjnie.
 • Profesjonalizm – Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, jak radzić sobie z każdym wyzwaniem w sposób szybki i precyzyjny. Nasze działania są profesjonalne i zgodne z wszystkimi wymogami prawnymi.

Geodeta Kwidzyn – cennik

Każdy zatrudniony przez nas geodeta Kwidzyn dysponuje odpowiednią wiedzą, doświadczeniem oraz stosownymi uprawnieniami. Cennik dopasowujemy indywidualnie, ponieważ każde zlecenie jest inne, a chcemy zapewnić najlepszą cenę. Dzięki temu, że mamy wykwalifikowany i doświadczony personel, dla którego geodezja jest nie tylko pracą, ale też pasją, możemy dostarczać naszym Klientom najlepsze usługi geodezyjne. Wśród naszych zadowolonych Klientów znajdują się osoby prywatne, przedstawiciele biznesu, deweloperzy i projektanci, a grono to cały czas się zwiększa.