Geodeta Sztum usługi geodezyjne pomiary

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w realizowaniu zadań geodezyjnych. Każdy nasz geodeta Sztum to wykwalifikowany specjalista, który posiada stosowne uprawnienia. Naszym priorytetem jest działanie w taki sposób, żeby zapewnić naszym Klientom zadowolenie i satysfakcję.

Stawiamy na samodzielność i odpowiedzialność, co pozwala nam obsługiwać nawet największe inwestycje. Wykonujemy usługi geodezyjne Sztum na bardzo wysokim poziomie.

+10 Lat Doświadczenia • Rzetelnie i Terminowo

Zadzwoń do nas i uzyskaj bezpłatną wycenę

geodeta sztum usługi geodezyjne

Geodeta Sztum

Posiadamy wysokie kompetencje i doświadczenie w realizowaniu projektów dla Klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz instytucji. Zapewniamy usługi geodezyjne Sztum na najwyższym poziomie!

MAPY DO CELÓW PROJEKTOWYCH

TYCZENIA

 

 

INWENTARYZACJE POWYKONAWCZE

GEODEZYJNA OBSŁUGA INWESTYCJI

GEODEZJA INŻYNIERYJNA

POMIARY OBJĘTOŚCI MAS ZIEMNYCH

PODZIAŁY NIERUCHOMOŚCI I INNE OPRACOWANIA PRAWNE

POMIARY POWIERZCHNI UŻYTKOWYCH

NIETYPOWE ZLECENIA GEODEZYJNE

Usługi geodezyjne Sztum

Jako geodeta Sztum oferujemy:

 • Dokumentacja do celów prawnych
 • Pomiary GNSS
 • Pomiary objętości mas ziemnych
 • Inwentaryzacja powykonawcza
 • Mapy projektowe
 • Podziały nieruchomości
 • Odszukanie granic
 • Wytyczenia budynków i sieci uzbrojenia terenu

Dlaczego zaufały nam setki klientów przez ponad 10 lat na rynku?

Geodeta Sztum cennik usług geodezyjnych

Oferujemy szeroki zakres usług geodezyjnych. Mamy doświadczenie w ich realizacji, dysponujemy niezbędnym sprzętem i wiedzą. Nasza firma geodeta Sztum zatrudnia wysoce wykwalifikowanych specjalistów, co pozwala nam kompetentnie podchodzić do wszystkich wyzwań.

Nawet najmniejsze zlecenie traktujemy poważnie i realizujemy sumiennie. Dbamy o zachowanie najwyższych standardów podczas wykonywanych zadań jako geodeta Sztum.

Stawiamy sobie za cel, żeby każdy nasz Klient był zadowolony. Dlatego wkładamy całe nasze poświęcenie i pasję w wykonywanie prac geodezyjnych.

Geodezja nie ma przed nami tajemnic. Pracujemy szybko i w ustalonych terminach. Jako geodeta Sztum dbamy, żeby nie dopuszczać do opóźnień i przestojów.

Zawsze ustalamy ceny i terminy z naszymi Klientami przed przystąpieniem do pracy. Na tle innych firm wyróżniają nas uczciwość, rzetelność i profesjonalizm.

Pomiary geodezyjne Sztum

Wśród naszych Klientów znajdują się zarówno osoby prywatne, które budowały wymarzony dom, ale też firmy deweloperskie i wielcy inwestorzy. Jako geodeta Sztum wykonujemy swoją pracę w sposób kompleksowy i rzetelny. Zajmujemy się wszystkimi etapami realizacji inwestycji pod kątem geodezyjnym i kartograficznym.

Geodezyjna obsługa inwestycji to nie tylko przygotowanie odpowiedniej dokumentacji. Nasze usługi geodezyjne Sztum obejmują takie działania, jak wytyczanie terenów pod budowę, wyliczanie objętości mas ziemnych czy kontrola inwentaryzacyjna w trakcie i po zakończeniu budowy. Pozwala to na szybką ocenę, czy inwestycja przebiega w prawidłowy sposób.

Jeśli jako geodeta Sztum wykryjemy nieprawidłowości odpowiednio wcześnie, możliwe jest ich naprawienie, co gwarantuje spore oszczędności. Inwestorzy chętnie zlecają nam obsługę geodezyjną, która obejmuje wszystkie etapy realizacji. Dzięki nam inwestorzy nie muszą się niczym przejmować, wszystkim zajmujemy się my, jako doświadczony geodeta Sztum.

Geodeci w Sztumie

Jednym z kluczowych aspektów w geodezji jest kartografia. Dzięki takim działaniom jak pomiary geodezyjne Sztum można wykonywać niezwykle precyzyjne mapy. Dostarczamy je zarówno w wersji papierowej, jak i cyfrowej.

Mapy wykorzystuje się do celów projektowych i prawnych, a także jako mapy zasadnicze. Także proces inwentaryzacji wymaga sporządzenia odpowiedniej mapy. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi geodezyjne Sztum, które obejmą przygotowanie wszystkich rodzajów map w różnych skalach.

Wykonujemy różne rodzaje map:

 • Do celów projektowych
 • Do celów prawnych
 • Do celów inwentaryzacyjnych
 • Mapy zasadnicze
 • Mapy multimodalne

Znamy przepisy prawne, włącznie z obowiązującymi od niedawna nowelizacjami, co pozwala nam przygotowywać mapy potrzebne do celów prawnych, takich jak uzyskanie pozwolenia na budowę.

Nasza firma geodeta Sztum wykorzystuje zaawansowane oprogramowanie komputerowe, które pozwala nam wykonywać mapy z ogromną precyzją. Odległości mierzymy przy pomocy urządzeń do nawigacji satelitarnej oraz mierników optycznych i laserowych.

Świadczymy usługi geodezyjne Sztum, kierując się przede wszystkim precyzją i rzetelnością, dlatego nasze mapy są niezwykle dokładne.