Geodeta Grudziądz usługi geodezyjne

Nasza firma geodeta Grudziądz zajmuje się kompleksowym wsparciem inwestorów budowlanych i klientów indywidualnych. Nasze usługi geodezyjne Grudziądz obejmują przygotowywanie niezbędnej dokumentacji dla biur projektowych i architektów, a także dla firm budowlanych, które na ich podstawie będą prowadziły swoje działania.

+10 Lat Doświadczenia • Rzetelnie i Terminowo

Zadzwoń do nas i uzyskaj bezpłatną wycenę

geodeta grudziądz usługi geodezyjne pomiary firma

Geodeta Grudziądz

Praca jako geodeta Grudziądz wymaga zarówno obecności w terenie, jak i umiejętności obsługi komputera. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, który pozwala nam na zachowywanie niezbędnej precyzji. Świadczymy usługi geodezyjne Grudziądz na najwyższym poziomie. Dzięki temu nasza firma geodezyjna zyskała silną pozycję na lokalnym rynku.

Zakres naszych usług jest wyjątkowo szeroki. Nie ograniczamy się jedynie do wykonywania map i szkiców. Każdy nasz geodeta Grudziądz dysponuje uprawnieniami, które zostały mu nadane przez uprawniony do tego urząd. 

MAPY DO CELÓW PROJEKTOWYCH

TYCZENIA

 

 

INWENTARYZACJE POWYKONAWCZE

GEODEZYJNA OBSŁUGA INWESTYCJI

GEODEZJA INŻYNIERYJNA

POMIARY OBJĘTOŚCI MAS ZIEMNYCH

PODZIAŁY NIERUCHOMOŚCI I INNE OPRACOWANIA PRAWNE

POMIARY POWIERZCHNI UŻYTKOWYCH

NIETYPOWE ZLECENIA GEODEZYJNE

 BroNasze kwalifikacje potwierdza szereg certyfikatów, a my nieustannie dbamy o to, żeby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie. Praca ta polega przede wszystkim na wykonywaniu szeregu pomiarów związanych z gruntem, obiektami budowlanymi oraz granicami. Zajmujemy się także wykonywaniem dokumentacji. Działamy na bardzo szerokim obszarze województwa kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i okolic m.in. geodeta Bydgoszcz, Włocławek, geodeta Toruń.

Usługi geodezyjne Grudziądz

Jako geodeta Świecie, geodeta Kwidzyn, działamy głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego.

 • Inwentaryzacja powykonawcza – Zakończenie prac budowlanych to nie koniec obowiązków dla inwestora. Jako geodeta Grudziądz zajmujemy się wykonywaniem pomiarów i sporządzaniem map inwentaryzacyjnych.
 • Pomiary objętości mas ziemnych – Planowanie inwestycji wymaga precyzyjnej wiedzy. Wykorzystując nasz sprzęt, wykonujemy pomiary, które pozwalają oszacować wstępnie czas i koszty inwestycji.
 • Pomiary GNSS – Nasze usługi geodezyjne Grudziądz obejmują wykorzystanie systemów satelitarnych do wykonywania pomiarów. To usprawnia i przyspiesza naszą pracę, którą dla Państwa wykonujemy.
 • Dokumentacja do celów prawnych i projektowych – Zajmujemy się profesjonalnym przygotowywaniem map zarówno do celów projektowych, jak i prawnych. Z naszych usług jako geodeta Grudziądz korzysta wiele firm.
 • Wytyczanie budynków i uzbrajania terenu – Przebieg prac budowlanych jest prostszy, gdy budowlańcy dysponują czytelną dokumentacją. Wykonujemy ją zgodnie z wszystkimi zaleceniami i standardami.
 • Odszukiwanie i wyznaczanie granic – Tereny nieużywane od dawna wymagają opieki geodezyjnej. Odszukujemy dawne granice działek i pozwalamy wytyczyć je na nowo zgodnie z prawem.
 • Podziały nieruchomości – Podział większej działki na mniejsze parcele to jedna z usług, którą oferujemy jako geodeta Grudziądz. Pozwala to sprzedać część ziemi w korzystny sposób.

Dlaczego zaufały nam setki klientów przez ponad 10 lat na rynku?

Geodeta Grudziądz cennik usług geodezyjnych

Zapoznając się z naszą ofertą, mogą Państwo wybrać usługi geodezyjne Grudziądz wybrane pod indywidualne zapotrzebowanie. Świadczymy kompleksową pomoc dla inwestorów oraz udzielamy wsparcia na wszystkich etapach inwestycji budowlanych, drogowych i infrastrukturalnych.

Działamy w branży geodezyjnej od wielu lat, zapewniając naszym Klientom najwyższą jakość usług. Realizujemy zadania jako geodeta Grudziądz, które wymagają wiedzy, precyzji i doświadczenia. Cały czas się rozwijamy i poszerzamy zakres naszych usług, co pozwala nam wyprzedzać konkurencję. Nie boimy się nowatorskich technik pracy i zmian w przepisach prawnych.

 • Doświadczenie – Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam zajmować się szeregiem wielkich inwestycji. Dzięki temu nasze usługi geodezyjne Grudziądz oparte są na wieloletnim i bogatym doświadczeniu, co sprzyja podnoszeniu ich jakości.
 • Profesjonalizm – Nawet najmniejszy pomiar trzeba wykonać dokładnie i sprawnie. Wiemy, że Inwestor nie powinien czekać długo na niezbędne plany, gdyż hamuje to cały proces inwestycyjny. Można liczyć na nasz profesjonalizm.
 • Rzetelność – Usługi, które świadczymy jako geodeta Grudziądz są przemyślane i dobrze zaplanowane. Każdy pomiar jest dokładny, a podczas oddawania dokumentacji w urzędzie na pewno nie zabraknie żadnej strony.
 • Precyzja – Pracując w terenie, wykonujemy nasze usługi geodezyjne Grudziądz na najwyższym poziomie. W ten sposób zapewniamy sobie wysoki poziom precyzji i minimalizujemy ryzyko błędu.

Geodeta w Grudziądzu – pomiary geodezyjne, firma z wieloletnim doświadczeniem

Ponieważ nasze usługi cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony inwestorów, zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Obiecujemy indywidualne podejście i rzetelne ustalenie kosztów oraz terminów. Z nami każda inwestycja budowlana przebiega sprawnie i transparentnie. Jako geodeta Grudziądz mamy szerokie uznanie w branży budowlanej.

Jak ustalane są ceny usług geodezyjnych?

Cena za nasze usługi geodezyjne Grudziądz ustalana jest indywidualnie i zależy od wielu czynników. Na koszt usługi ma wpływ zakres prac, a także ich charakter. Nawet podczas realizacji małych zleceń podchodzimy do nich w sposób profesjonalny, zapewniając kompleksowe wsparcie dla inwestorów.

Kiedy będę potrzebował geodety?

Pomoc naszej firmy geodeta Grudziądz jest wskazana już we wstępnym etapie inwestycji. Projekt powinien być wykonany na odpowiedniej mapie sporządzonej przez geodetę. W trakcie prac inwestycyjnych zajmujemy się wyznaczaniem miejsc pod budynki i przyłącza, a po zakończeniu wykonujemy prace inwentaryzacyjne, które pozwalają sporządzić ostateczną dokumentację.

Czy warto zabrać dokumenty na spotkanie z geodetą?

Tak. Warto posiadać informacje dotyczące ewidencji nieruchomości. Jako geodeta Grudziądz szybciej i sprawniej wykonamy nasze zadania, mając solidną podstawę w postaci dokumentacji. Niezbędne jest także okazanie pozwolenia na budowę, jeżeli mają już być wykonane konkretne prace.

Na czym polega geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza?

Zakończenie budowy to nie koniec obowiązków inwestora. Geodeta Grudziądz musi w sprawny sposób wykonać pomiary w osiach pionowych i poziomych, a następnie nanieść je na odpowiednią mapę. Taki dokument później składa się w urzędzie, żeby uzyskać potwierdzenie, iż budowa została zakończona.

Czy geodeta jest potrzebny do zakończenia budowy?

Nawet mały inwestor budowlany musi wykorzystać usługi geodezyjne Grudziądz do zakończenia prac budowlanych. Niezbędne jest zgłoszenie zakończenia budowy do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego, co wymaga przeprowadzenia prac kontrolnych i sporządzenia dokumentacji geodezyjnej.

Czy geodeci obsługują także duże inwestycje?

Tak. Jako geodeta Grudziądz kierujemy nasze usługi zarówno do prywatnych Inwestorów, jak i do firm budowlanych, deweloperskich oraz projektowych. Zapewniamy kompleksową obsługę związaną z wykonywaniem pomiarów pod budynki przemysłowe i magazynowe. Wspieramy Inwestorów na każdym etapie prac budowlanych, pomagamy uzyskać niezbędne pozwolenia oraz odbiory powykonawcze.

 • Budowla – Jest to duży obiekt architektoniczny, który posiada budowę kubaturową. Zalicza się do tego na przykład drogi, uzbrojenia i linie kolejowe.
 • Budynek mieszkalny – Obiekt posiadający wnętrza mieszkalne i pomocnicze. Przeznaczenie obiektu to zamieszkanie. W obiekcie mogą znaleźć się też pomieszczenia techniczne i gospodarcze.
 • Droga publiczna – Jeden z typów dróg. Każdy ma prawo korzystać z dróg publicznych, co jest określone odpowiednimi przepisami prawnymi.
 • Działka budowlana – Grunt, który posiada szereg odpowiednich cech. Można na nich rozpocząć budowę infrastruktury mieszkaniowej, przemysłowej lub technicznej.
 • Granica – Linia rozgraniczająca dwa niezależne obszary powierzchniowe, na przykład działki budowlane. Może mieć postać ogrodzenia stałego lub punktowego.
 • Księga Wieczysta – Rejestr, w którym określony jest stan prawny wszystkich nieruchomości. Zmiana w Księdze Wieczystej związana jest z dodatkowymi kosztami.
 • Mapa do celów prawnych – Dokumentacja geodezyjna wykonana przez osobę, która posiada uprawnienia geodety. Zawiera informacje ewidencyjne oraz kartograficzne.
 • Nieruchomość – Wydzielona i odrębna część powierzchni ziemnej lub budynek na stałe związany z gruntem.
 • Obiekt budowlany – Szerokie pojęcie, pod którym mieszczą się między innymi budowle, a także obiekty małej architektury i zabudowa techniczna.