Geodeta Golub-Dobrzyń usługi geodezyjne pomiary

Jako geodeta Golub-Dobrzyń udzielamy kompleksowego wsparcia dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Jesteśmy w stanie precyzyjnie wytyczyć granicę działki oraz sprawdzić zgodność stanu faktycznego z tym, co znajduje się w dokumentach. Oferujemy usługi geodezyjne Golub-Dobrzyń na najwyższym poziomie.

+10 Lat Doświadczenia • Rzetelnie i Terminowo

Zadzwoń do nas i uzyskaj bezpłatną wycenę

geodeta golub dobrzyń usługi geodezyjne pomiary firma

Geodeta Golub-Dobrzyń

Wieloletnia obecność na rynku usług geodezyjnych pozwoliła nam zdobyć bezcenne doświadczenie. Każdy nasz geodeta Golub-Dobrzyń posiada odpowiednie uprawnienia. Uzyskuje się je po ukończeniu edukacji w tym kierunku i zdaniu egzaminu państwowego. Cechuje nas profesjonalizm i rzetelne podejście do każdego Klienta. Nie ograniczamy się jedynie do pomiarów, gdyż nasze usługi geodezyjne Golub-Dobrzyń są kompleksowe i rzetelne.

MAPY DO CELÓW PROJEKTOWYCH

TYCZENIA

 

 

INWENTARYZACJE POWYKONAWCZE

GEODEZYJNA OBSŁUGA INWESTYCJI

GEODEZJA INŻYNIERYJNA

POMIARY OBJĘTOŚCI MAS ZIEMNYCH

PODZIAŁY NIERUCHOMOŚCI I INNE OPRACOWANIA PRAWNE

POMIARY POWIERZCHNI UŻYTKOWYCH

NIETYPOWE ZLECENIA GEODEZYJNE

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nasze usługi geodezyjne Golub-Dobrzyń świadczymy w niezwykle korzystnych cenach.

Usługi geodezyjne Golub-Dobrzyń

Cieszymy się uznaniem w branży i w regionie. Wieloletnie i bogate doświadczenie w pracach pomiarowych i kartograficznych pozwoliło nam uzyskać niezwykle silną pozycję. Działamy na bardzo szerokim obszarze województwa kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i okolic m.in. geodeta Bydgoszcz, Grudziądz, Włocławek, geodeta Toruń. Jako geodeta Golub-Dobrzyń oferujemy:

 • Mapy projektowe
 • Podziały nieruchomości
 • Odszukanie granic
 • Wytyczenia budynków i sieci uzbrojenia terenu
 • Dokumentacja do celów prawnych
 • Pomiary GNSS
 • Pomiary objętości mas ziemnych
 • Inwentaryzacje powykonawcze

Dlaczego zaufały nam setki klientów przez ponad 10 lat na rynku?

Geodeta Golub-Dobrzyń cennik usług geodezyjnych

Ceny naszych usług jako geodeta Golub-Dobrzyń są uzależnione indywidualnie od potrzeb danego zlecenia. Co nas wyróżnia?

 • Doświadczenie – Jesteśmy obecni na rynku jako geodeta Golub-Dobrzyń od wielu lat. W tym czasie udało się na wykonać wiele skomplikowanych zleceń. Znamy się na każdym aspekcie wykonywanej przez nas pracy.
 • Uprawnienia – Wszyscy zatrudnieni przez nas fachowcy posiadają odpowiednie uprawnienia, żeby świadczyć usługi geodezyjne Golub-Dobrzyń na najwyższym poziomie. Nasze kwalifikacje potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami.
 • Działamy błyskawicznie – Realizując zadania dla naszych Klientów skupiamy się nie tylko na dokładności, ale też na tempie realizacji. Są to ważne działania, które pozwalają nam na sprawne operowanie w branży budowlanej i współpracę z deweloperami.

Pomiary geodezyjne Golub-Dobrzyń

Zakup działki budowlanej to poważna decyzja, którą zawsze trzeba dobrze przemyśleć. Przed przystąpieniem do budowy, należy wykonać odpowiedni projekt. Jako geodeta Golub-Dobrzyń zajmujemy się takimi kwestiami, jak przygotowywanie map do celów projektowych. Wykonujemy je na bazie mapy zasadniczej.

Nasza praca nie ogranicza się jedynie do przygotowania mapy. Usługi geodezyjne Golub-Dobrzyń obejmują także wykonanie pomiarów w terenie. Zawsze musimy sprawdzić, czy stan faktyczny zgadza się z tym, co znajduje się na mapie.

Geodeta w Golub-Dobrzyń

Korzystamy z państwowych zasobów kartograficznych. Wykonywane przez nas jako geodeta Golub-Dobrzyń mapy zasilają później zasób kartograficzny – Klient nie musi samodzielnie zgłaszać swoich planów do urzędów.

Wszystkie wykonywane przez nas mapy są precyzyjne i dokładne, co wynika z tego, iż wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt. Wykonujemy także mapy do celów prawnych, które są potrzebne podczas dzielenia lub scalania różnych nieruchomości.

Duże działki inwestycyjne często dzieli się na mniejsze parcele. Jako geodeta Golub-Dobrzyń pomagamy naszym Klientom przejść przez całą procedurę. Najpierw potrzebne jest sporządzenie wstępnej dokumentacji. Wykonujemy pomiary geodezyjne Golub-Dobrzyń na miejscu i przygotowujemy odpowiednie mapy.

Po zatwierdzeniu wstępnych planów przez organ administracyjny, wykonujemy szczegółowe i bardziej precyzyjne rysunki, na podstawie których zostaną wprowadzone zmiany w ewidencji gruntów. Nasze usługi geodezyjne Golub-Dobrzyń są kompleksowe i pozwalają na szybkie przejście przez całą procedurę.

Realizujemy także scalanie mniejszych działek w jedną większą. Jako geodeta Golub-Dobrzyń mamy doświadczenie w takich działaniach. Pozwala nam to szybko realizować założenia naszych Klientów. Usługi tego typu przydają się zarówno inwestorom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Doskonale znamy procedury, których trzeba przestrzegać i przeprowadzamy przez nie naszych Klientów bez żadnych problemów.