Geodeta Iława usługi geodezyjne i pomiary

Nasza firma geodeta Iława oferuje Państwu szeroki wybór usług geodezyjnych. Nasze usługi geodezyjne Iława cieszą się zainteresowaniem inwestorów. Wynika to z atrakcyjnych warunków, jakie proponujemy oraz pozytywnej opinii, którą cieszy się nasza firma.

+10 Lat Doświadczenia • Rzetelnie i Terminowo

Zadzwoń do nas i uzyskaj bezpłatną wycenę

geodeta iława usługi geodezyjne pomiary firma

Geodeta Iława

Wykonujemy mapy do celów projektowych, które są później wykorzystywane podczas projektowania budynków. Są też niezbędnym elementem dokumentacji technicznej. Zajmujemy się ewidencjonowaniem gruntów oraz aktualizacją wpisów do ksiąg. Jako geodeta Iława przygotowujemy kompleksową dokumentację potrzebną podczas rozdziału lub scalania nieruchomości.

MAPY DO CELÓW PROJEKTOWYCH

TYCZENIA

 

 

INWENTARYZACJE POWYKONAWCZE

GEODEZYJNA OBSŁUGA INWESTYCJI

GEODEZJA INŻYNIERYJNA

POMIARY OBJĘTOŚCI MAS ZIEMNYCH

PODZIAŁY NIERUCHOMOŚCI I INNE OPRACOWANIA PRAWNE

POMIARY POWIERZCHNI UŻYTKOWYCH

NIETYPOWE ZLECENIA GEODEZYJNE

Wykonujemy pomiary geodezyjne Iława na najwyższym poziomie. Kierujemy się przede wszystkim dobrem Klienta, wykazując wszelkie nieprawidłowości oraz odstępstwa od normy. Nasze wsparcie przydaje się podczas wszystkich etapów budowy. Wszystkie nasze usługi realizujemy z indywidualnym podejściem do Klienta. Jako geodeta Iława wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt. Mapy oferujemy w formie elektronicznej oraz papierowej. Zachowujemy niezbędne skale wskazane przez ustawodawcę oraz wygodne dla projektantów i użytkowników map.

Usługi geodezyjne Iława

Wiele lat na rynku pozwoliło nam nabrać wprawy jako geodeta Iława. Grono zadowolonych osób i firm, którzy zdecydowali się skorzystać z naszych usług jest niezwykle szerokie. Oferujemy usługi geodezyjne Iława prywatnym Inwestorom oraz Klientom biznesowym. Nasi Klienci cenią w nas przede wszystkim profesjonalizm i rzetelność, które wynikają z wiedzy i doświadczenia.

 • Profesjonalizm – Każde zlecenie wymaga innego podejścia. Jako geodeta Iława wiemy, że od precyzyjnych pomiarów zależy, czy budowa będzie udana. Podejmujemy właściwe kroki, dzięki którym będziemy w stanie odpowiednio wykonać swoje zadania.
 • Rzetelność – Dbamy o każdy szczegół. Nawet najmniejszy pomiar jest istotny i może wpłynąć na całokształt. Nasze usługi geodezyjne Iława są profesjonalne i bardzo korzystne, gdyż uwzględniamy w nich wszystkie niezbędne detale.
 • Wiedza – Cały czas się szkolimy i śledzimy branżowe nowinki. Umiemy wykorzystać nasz sprzęt i oprogramowanie. Jako geodeta Iława nie boimy się żadnych wyzwań. Zagadnienia związane z geodezją nie mają przed nami żadnych tajemnic.
 • Doświadczenie – Nasza firma geodezyjna Iława jest obecna na rynku od wielu lat. W tym czasie wykonywaliśmy szereg różnorodnych zleceń, ucząc się i rozwijając. Dzisiaj nasi Klienci mogą czerpać korzyści z naszej wiedzy i doświadczenia, które zdobyliśmy.

Dlaczego zaufały nam setki klientów przez ponad 10 lat na rynku?

Geodeta Iława cennik usług geodezyjnych

Wszystkie oferowane przez nas usługi geodezyjne Iława wykonujemy szybko i w umówionych terminach. Przed rozpoczęciem pracy i podpisaniem umowy informujemy Klientów, ile potrzebujemy czasu i jaki będzie koszt inwestycji. Zajmujemy się zarówno jednostkowymi działaniami, jak i kompleksową obsługą inwestycji budowlanych na wszystkich kolejnych etapach. Dzięki nam prace przebiegają sprawnie.

Nasze usługi geodezyjne Iława:

 • Podziały nieruchomości
 • Pomiary objętości mas ziemnych
 • Mapy projektowe 
 • Odszukanie granic
 • Dokumentacja do celów prawnych
 • Pomiary GNSS
 • Wytyczenia budynków i sieci uzbrojenia terenu
 • Inwentaryzacja powykonawcza

Pomiary geodezyjne Iława

Duże inwestycje wymagają kompleksowej obsługi geodezyjnej. Jako geodeta Iława od razu ustalamy plan działania na cały okres realizacji inwestycji. Zaczynamy od pomiarów działki budowlanej i sporządzenia map do celów projektowych na podstawie mapy zasadniczej.

Następnie wyznaczamy miejsca, w których znaleźć się mają uwzględnione na projektach obiekty. Nasze usługi geodezyjne Iława obejmują także szereg prac kontrolnych. Obsługa ma charakter kompleksowy i dotyczy wszystkich etapów budowy. Sprawdzamy, czy posadowienie ścian jest odpowiednie. Jako geodeta Iława prowadzimy monitoring budynków pod kątem odpowiedniego pionu ścian i posadowienia fundamentów.

Duże obiekty architektoniczne o znacznej masie mogą samoczynnie przemieszczać się na gruncie w wyniku działania sił. Kontrolujemy to zjawisko przez cały proces budowy. Zajmujemy się jako geodeta Iława profesjonalnymi inwentaryzacjami powykonawczymi. Kontrolujemy, czy uzbrojenie terenu zostało wykonane w sposób prawidłowy.

Firma geodezyjna Iława

Końcowy etap prac to także moment, w którym możemy wykazać się jako geodeta Iława. Po wykonaniu prac budowlanych sprawdzamy, czy są one zgodne z wszystkim, co zostało zawarte w projekcie budowlanym. Sporządzamy wówczas mapę inwentaryzacyjną, na podstawie której uzyskuje się pozwolenie na wykorzystywanie budynku. W trakcie naszych prac jako geodeta Iława zajmujemy się także kompletowaniem Operatów Technicznych do Ośrodków Dokumentacji Geodezyjnej. To kolejny obowiązek, który spoczywa na inwestorze.

Geodeta Iława – cennik

Cena usług jest dostosowana indywidualnie do zakresu działań.Zestawienia wykonujemy razem z analizami zgodności z projektem, co pozwala ustalić, w jakim stopniu realizator budowy wywiązał się ze swoich zadań. Takie usługi geodezyjne Iława są wyjątkowo przydatne na końcowym etapie inwestycji.

Co zawiera mapa zasadnicza?

Jest to dokument kartograficzny, który zawiera kluczowe informacje o rozmieszczeniu działek, budynków, ciągów komunikacyjnych oraz obiektów infrastrukturalnych. Na podstawie tego dokumentu wykonuje się mapy do celów projektowych.

Kiedy warto skorzystać z usług geodety?

Jako doświadczony geodeta Iława oferujemy nasze usługi na wszystkich etapach inwestycji budowlanej lub infrastrukturalnej. Inwestorzy powinni korzystać z usług geodezyjnych przez cały czas, żeby zapewnić sobie odpowiednią kontrolę nad przebiegiem prac.

Czy można podzielić działkę?

Tak. W tym celu należy sporządzić wstępny projekt, który powinien zyskać aprobatę odpowiedniego organu administracyjnego. Przeprowadzamy naszych Klientów przez całą procedurę, zapewniając niezbędną dokumentację techniczną oraz kartograficzną potrzebną na wszystkich etapach. Pomiary geodezyjne Iława będą niezbędne podczas tworzenia dokumentacji.

Czy przeprowadzenie inwentaryzacji powykonawczej jest konieczne?

Dokument potwierdzający wykonanie inwentaryzacji powykonawczej jest niezbędny, żeby zakończyć budowę i uzyskać zgodę na użytkowanie budynku. Nasza firma geodezyjna wykona dla Państwa niezbędną dokumentację.