Geodeta Wąbrzeźno usługi geodezyjne pomiary

Przedstawiamy bogatą ofertę usług geodezyjnych na najwyższym poziomie.

Od wielu lat działamy w branży geodezyjnej i umiejętnie przeprowadzamy wszelkiego rodzaju pomiary oraz inspekcje, sporządzamy mapy oraz przygotowujemy niezbędne do realizacji inwestycji budowlanych dokumenty.

Jako geodeta Wąbrzeźno oferujemy atrakcyjne ceny i krótkie czasy realizacji. Współpracujemy z firmami z branży budowlanej i wiemy, jakie są oczekiwania inwestorów.

Wykonujemy usługi geodezyjne Wąbrzeźno z wysoką precyzją, zapewniając najlepszą obsługę.

+10 Lat Doświadczenia • Rzetelnie i Terminowo

Zadzwoń do nas i uzyskaj bezpłatną wycenę

geodeta Wąbrzeźno usługi geodezyjne

Geodeta Wąbrzeźno

Świadczymy usługi geodezyjne Wąbrzeźno dla inwestorów oraz osób prywatnych. Wsparcie geodety jest niezbędne na wielu etapach realizacji inwestycji. Wykonujemy pomiary i wytyczamy miejsca, w których powinny znaleźć się zabudowania. Jako geodeta Wąbrzeźno mamy bogate doświadczenie w realizowaniu prac pomiarowych i inwentarskich.

MAPY DO CELÓW PROJEKTOWYCH

TYCZENIA

 

 

INWENTARYZACJE POWYKONAWCZE

GEODEZYJNA OBSŁUGA INWESTYCJI

GEODEZJA INŻYNIERYJNA

POMIARY OBJĘTOŚCI MAS ZIEMNYCH

PODZIAŁY NIERUCHOMOŚCI I INNE OPRACOWANIA PRAWNE

POMIARY POWIERZCHNI UŻYTKOWYCH

NIETYPOWE ZLECENIA GEODEZYJNE

Usługi geodezyjne Wąbrzeźno

Nasza oferta obejmuje:

 • Mapy projektowe
 • Podziały nieruchomości
 • Odszukanie granic
 • Wytyczenia budynków i sieci uzbrojenia terenu
 • Dokumentacja do celów prawnych
 • Pomiary GNSS
 • Pomiary objętości mas ziemnych
 • Inwentaryzacja powykonawcza

Dlaczego zaufały nam setki klientów przez ponad 10 lat na rynku?

Geodeta Wąbrzeźno cennik usług geodezyjnych

Cieszymy się szerokim gronem zadowolonych Klientów. Nasza firma geodeta Wąbrzeźno jest nastawiona na zadowolenie i satysfakcję osób i firm, które z nami współpracują. Osiągamy to, stawiając na nasze filary:

 • Profesjonalizm
  Doskonale znamy prawo budowlane i geodezyjne, dysponujemy najlepszym sprzętem pomiarowym, a każdy nasz geodeta Wąbrzeźno posiada odpowiednie uprawnienia.
 • Rzetelność
  Wszystkie pomiary geodezyjne Wąbrzeźno wykonujemy dokładnie i starannie. Nasze mapy idealnie oddają rzeczywistość i dobrze nadają się do różnych celów.
 • Precyzja
  Zaawansowany sprzęt pozwala nam precyzyjnie określać położenie obiektów i nanosić je na mapy. Umiejętnie sprawdzamy wszystkie elementy podczas realizacji inwestycji.
 • Terminowość
  Wiemy, jak ważne jest oddanie inwestycji w terminie, dlatego zawsze działamy w ustalonych terminach. Trzymamy się umówionych dat i wykonujemy wszystkie pomiary bez zbędnej zwłoki.

Pomiary geodezyjne Wąbrzeźno

Ustalanie granic i wytyczanie budynków to jedne z podstawowych zadań, które realizuje geodeta Wąbrzeźno. Sam projekt to za mało, żeby rozpocząć budowę.

Należy dokładnie określić, w którym miejscu ma się zacząć, a gdzie skończyć dany obiekt. Ma to wpływ nie tylko na zgodność z dokumentacją, ale też przebieg budowy. Nasze usługi geodezyjne Wąbrzeźno obejmują wytyczanie budynków zgodnie z projektami.

Do wyznaczania miejsc pod kopanie fundamentów wykorzystujemy profesjonalny sprzęt pomiarowy. Stosujemy zarówno pomiary oparte na nawigacji satelitarnej, jak i klasyczne geodezyjne urządzenia pomiarowe, dzięki którym realizujemy usługi geodezyjne Wąbrzeźno na najwyższym poziomie.

Nasza firma jest znana z wysokiej jakości świadczonych usług. Inwestorzy chętnie z nami współpracują, powierzając nam nadzór nad realizowaniem ich inwestycji. To gwarancja udanej budowy.

Geodeta w Wąbrzeźnie

Po zakończeniu budowy trzeba jeszcze sprawdzić, czy wszystko się zgadza. Jako geodeta Wąbrzeźno przeprowadzamy pomiary inwentaryzacyjne i na ich podstawie sporządzamy niezbędne mapy. Są one potrzebne do tego, żeby oddać budynek do użytku.

Usługi geodezyjne Wąbrzeźno nie kończą się wraz z wytyczeniem budynku – sporządzenie dokumentacji zgodnej ze stanem faktycznym jest kluczowe dla późniejszej rozbudowy lub przebudowy obiektu.

Każdy nasz doświadczony geodeta Wąbrzeźno wie, na co należy zwrócić uwagę podczas takich pomiarów. Na ich podstawie nie wykonuje się już żadnych poprawek – z map inwentarskich korzysta się przy późniejszych celach budowlanych, na przykład podciągając instalację gazową.

Dlatego kładziemy duży nacisk na to, żeby mapa była w stu procentach zgodna z tym, co znajduje się na placu budowy. Zarówno na pierwszym, jak i ostatnim etapie budowy geodeta Wąbrzeźno jest niezbędny, żeby sporządzić odpowiednią dokumentację.

Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, inwestorami oraz instytucjami. Zapraszamy do kontaktu!